Ostatnie pożegnanie [*]

OSTATNIE POÅ»EGNANIE

Z gÅ‚Ä™bokim żalem informujemy, iż w dniu 04.01.2019r. przeżywszy 86 lat, na WiecznÄ… SÅ‚użbÄ™ odszedÅ‚ Ã…Å¡.P Druh JAN BÄ„K, Honorowy CzÅ‚onek Ochotniczej Straży Pożarnej w Pewli Ã…Å¡lemieÅ„skiej.
OdszedÅ‚ czÅ‚owiek o dobrym sercu, pogodny, uÅ›miechniÄ™ty, życzliwy i otwarty na potrzeby drugiego czÅ‚owieka, gotowy nieść pomoc każdemu nie zważajÄ…c na niebezpieczeÅ„stwo.

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie siÄ™ MszÄ… Ã…Å¡w. Å»aÅ‚obnÄ… w KoÅ›ciele Parafialnym w Pewli Ã…Å¡lemieÅ„skiej dnia 07.01.2019r. godz 13:30
Po Mszy Ã…Å¡w. odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku.
Modlitwa RóżaÅ„cowa w KoÅ›ciele od godz. 13:00
Modlitwy przy zmarÅ‚ym w dniach 4,5,6 stycznia od godz.17:00 w domu pogrzebowym w Ã…»ywcu przy ul. Komonieckiego 25

ZarzÄ…d oraz CzÅ‚onkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Pewli Ã…Å¡lemieÅ„skiej skÅ‚adajÄ… najszczersze kondolencje oraz wyrazy wspóÅ‚czucia.

Spoczywaj w pokoju!!!
Cześć Twojej pamięci!!!