Ostatnie pożegnanie[*]
Z gÅ‚Ä™bokim żalem informujemy, iż w dniu 19.01.2018r. przeżywszy 77 lat, na WiecznÄ… SÅ‚użbÄ™ odszedÅ‚ Ã…Å¡.P Druh BronisÅ‚aw Bienias..

OSTATNIE POŻEGNANIE

Z gÅ‚Ä™bokim żalem informujemy, iż w dniu 19.01.2018r. przeżywszy 77 lat, na WiecznÄ… SÅ‚użbÄ™ odszedÅ‚ Ã…Å¡.P Druh BronisÅ‚aw Bienias, Honorowy CzÅ‚onek Ochotniczej Straży Pożarnej w Pewli Ã…Å¡lemieÅ„skiej.
OdszedÅ‚ czÅ‚owiek o dobrym sercu, pogodny, uÅ›miechniÄ™ty, życzliwy i otwarty na potrzeby drugiego czÅ‚owieka, gotowy nieść pomoc każdemu nie zważajÄ…c na niebezpieczeÅ„stwo.

Ostatnie pożegnanie zmarÅ‚ego Ã…Å¡.P BronisÅ‚awa nastÄ…pi dnia 21.01.2018r. o godzinie 12:30 z domu (ul.Halna 3), a nastÄ™pnie w KoÅ›ciele Parafialnym pw. NMP Królowej Polski w Pewli Ã…Å¡lemieÅ„skiej zostanie odprawione nabożeÅ„stwo żaÅ‚obne.
ZarzÄ…d oraz CzÅ‚onkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Pewli Ã…Å¡lemieÅ„skiej skÅ‚adajÄ… najszczersze kondolencje oraz wyrazy wspóÅ‚czucia.

Spoczywaj w pokoju!!!
Cześć Twojej pamięci!!!