III Festym Parafialny.
W dniu 10 czerwca w naszej miejscowoÅ›ci odbyÅ‚ siÄ™ III Festyn Parafialny.

FOTO: OSP Pewel Ślemieńska
 FOTO: OSP Pewel Ã…Å¡lemieÅ„ska

W dniu 10 czerwca w naszej miejscowoÅ›ci odbyÅ‚ siÄ™ III Festyn Parafialny.

O godzinie 14:00 zostaÅ‚a odprawiona Msza Å›wiÄ™ta. Po jej zakoÅ„czeniu uroczystoÅ›ci przeniosÅ‚y siÄ™ na parking obok koÅ›cioÅ‚a. Licznie zgromadzeni mieszkaÅ„cy Pewli Ã…Å¡lemieÅ„skiej oraz zaproszeni goÅ›cie, mogli odwiedzać przygotowane stanowiska przez OchotniczÄ… Straż PożarnÄ…, KoÅ‚o GospodyÅ„ Wiejskich, PszczelÄ… OsadÄ™, Stowarzyszenie "MICHAEL" , prezentacjÄ™ z "Naszego podwórka" i inne... Program artystyczny zostaÅ‚ rozpoczÄ™ty od wystÄ™pu Orkiestry DÄ™tej, nastÄ™pnie na scenie mogliÅ›my zobaczyć uczniów SzkoÅ‚y Podstawowej i Gimnazjum w Pewli Ã…Å¡lemieÅ„skiej. Dla najmÅ‚odszych zostaÅ‚y przygotowane liczne konkursy. Na scenie zaprezentowaÅ‚ siÄ™ również Teatr " O Rety" z Krakowa w przedstawieniu teatralnym "O Gajowym Chrobotku"

Podczas trwania festynu dla dzieci dziaÅ‚aÅ‚a darmowa STREFA RADOÃ…Å¡CI, dmuchane zamki, trampolina, malowanie twarzy.

Mimo nie najlepszej pogody festyn cieszył się sporym zainteresowaniem.

Zachęcamy do obejrzenia poniżej, obszernej fotorelacji.