Gminne Zawody sportowo-pożarnicze.
W dniu 24.06.2017r. na Boisku Sportowym w Åšwinnej odbyÅ‚y siÄ™ Gminne Zawody sportowo-pożarnicze. Nasza jednostka wystawiÅ‚a w tym roku 5 sekcji.

FOTO: OSP Pewel Ślemieńska
 FOTO: OSP Pewel ÅšlemieÅ„ska

W dniu 24.06.2017r. na Boisku Sportowym w Åšwinnej odbyÅ‚y siÄ™ Gminne Zawody sportowo-pożarnicze. Nasza jednostka wystawiÅ‚a w tym roku 5 sekcji.

ByÅ‚y to: MÅ‚odzieżowa Drużyna Pożarnicza DziewczÄ…t, Sekcja Kobiet kat. seniorska oraz 3x Sekcja Mężczyzn kat. seniorska. Zawody rozpoczęły siÄ™ o godzinie 9:00 od startu mÅ‚odzieżowych drużyn, nastÄ™pnie rywalizowaÅ‚y ze sobÄ… sekcje seniorskie Kobiet oraz Mężczyzn.

Do rywalizacji MDP DziewczÄ…t przystÄ…piÅ‚a tylko nasza drużyna, MDP ChÅ‚opców 2 drużyny, Kobiety kat. seniorska 2 sekcje, Mężczyźni kat. seniorska 7 sekcji (w tym 3 z naszej jednostki). Łącznie w zawodach uczestniczyÅ‚o 12 drużyn.

• MDP DziewczÄ…t I miejsce.
  • Sekcja Kobiet kat. seniorska I miejsce.
  • 1. Sekcja Mężczyzn kat.seniorska III miejsce.
  • 2. Sekcja Mężczyzn kat.seniorska VII miejsce.
  • 3. Sekcja Mężczyzn kat.seniorska VI miejsce.

DziÄ™kujemy tym którzy kibicowali naszej jednostce. Już za rok czekajÄ… na nas kolejne zmagania w Gminnych Zawodach sportowo-pożarniczych.