Dzień strażaka.
W dniu 03.05.2017r. jak co roku Nasi Druhowie wziÄ™li udziaÅ‚ w Uroczystej Mszy Ã…Å¡wiÄ™tej odprawionej o godzinie 11:30 w koÅ›ciele parafialnym.

FOTO: OSP Pewel Ślemieńska
 FOTO: OSP Pewel Ã…Å¡lemieÅ„ska

W dniu 03.05.2017r. jak co roku nasi druhowie wziÄ™li udziaÅ‚ w Uroczystej Mszy Ã…Å¡wiÄ™tej odprawionej o godzinie 11:30 w KoÅ›ciele Parafialnym. ByÅ‚ to dzieÅ„ odpustu w Naszej parafii, a także Msza w intencji wszystkich strażaków z okazji Å›wiÄ™ta patronalnego, Ã…Å¡wiÄ™tego Floriana, które przypada na 4 maja. UroczystoÅ›ci rozpoczÄ™to przy remizie OSP, skÄ…d strażacy z pocztem sztandarowym na czele oraz przy akompaniamencie Orkiestry DÄ™tej przemaszerowali do koÅ›cioÅ‚a na MszÄ™ Ã…Å¡wiÄ™tÄ…. Zapraszamy do obejrzenia fotogaleri.